Виробництво

Мак Трейд має за плечима значний досвід та можливості для оперативного виготовлення якісної та надійної картонної упаковки. Виробничий можливості компанії дозволяють виготовляти різноманітну поліграфічну продукцію: упаковку з картону і кашированого мікрогофрокартону, групову, сувенірну та індивідуальну. Виробництво оснащене всім необхідним обладнанням. Проте ми не стоїмо на місці і модернізуємося з урахуванням споживчого попиту та тенденцій розвитку галузі. Наша база включає обладнання провідних світових виробників, таких як Manroland (Німеччина), Bobst (Швейцарія), SBL (Тайвань).

Виробництво Мак Трейд
виробництво упаковки

Промислові будівлі займають площу понад 2000 м². Наші приміщення обладнані сучасною системою клімат-контролю (кондиціонуванні, вентиляції і опалення), що зберігає оптимальний мікроклімат для зберігання поліграфії. Пряме постачання витратних матеріалів від провідних вітчизняних та світових виробників пришвидшує усі процеси. Ми використовуємо лише ті матеріали, які мають відповідний дозвіл Міністерства охорони здоров'я України для використання в харчовій, фармацевтичній та інших галузях промисловості.

Замкнутий цикл виробництва та незалежність від підрядників істотно відображається на термінах виробництва, якості продукції та ціноутворенні.


Етапи виробництва картонної упаковки

1 РОЗРОБКА КОНСТРУКТИВУ
УПАКОВКИ
2 ДОДРУКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
3 ДРУК

4 ПІСЛЯДРУКАРСЬКІ ПРОЦЕСИ
5 СКЛЕЙКА ТА ПАКУВАННЯ