G Analytics

Кашировка

В умовах зростаючої конкуренції яскрава і оригінальна упаковка - це шанс зробити свій товар більш помітним і привабливим для покупців, домогтися переваги перед аналогічною продукцією інших виробників і підвищити продажі. Адже саме картонна упаковка формує враження про товар, а це вже 50% успіху. Якщо вам необхідна сучасна і надійна упаковка - мікрогофрокартон, і гофрокартон є найбільш підходящим матеріалом.

Кашировка використовується, якщо потрібно жорстка, щільна упаковка, - але коробка до того ж має яскравий, барвистий вигляд. Кашована упаковка незамінна і для вино-горілчаної продукції, і для харчової, і для іграшок і для парфумерії. Наша друкарня, виготовить кашировані коробки різної складності з відображенням будь-якого кольорового зображення. Така кашированная упаковка як чудово захищає продукцію, так і презентабельно виглядає на полицях торгової мережі. Низькі ціни. Висока якість пакувального вироби. Упаковка виготовляється на основі 2-х і 3-х шарового мікрогофри, 2-х, 3-х і 5-ти шарового гофрокартону, також використовуємо слим каширування - картон до картону на який наклеюється попередньо видрукуваний лайнер (покривний шар).

Компанія «МК Поліграфія» виконає каширування картону будь-якої товщини і складності В1 формату. У разі необхідності виконаємо висікання картону під будь-яку форму.

Наші переваги:

  високопрофесійний колектив;
  індивідуальний підхід до кожного замовника;
  виробничі потужності компанії;
  цілодобовий контроль якості на всіх етапах виробництва;
  оперативність;
  чітке дотримання термінів виконання замовлень;
  доставка.

Наші можливості з виробництва упаковки:

  додрукарська підготовка;
  розробка констурукцій карторнних коробок;
  друк на форматі 720 х 1020 см до 6 фарб плюс лак;
  друк ультрафіолетовими фарбами;
  друк на металізованих, ламінованих матеріалах;
  суцільна і вибіркова лакування воднодісперсионная і УФ (Ультрафіолетовим) лаком (матовим або глянцевим)
фольгою;
  вирубка будь-якої складності;
  конгрев (Конгревне тиснення);
  склейка до 6 точок;
  вклейка вікон з полімерних матеріалів.