Офсетний друк

Компанія Мак Трейд для друку використовує друкарську машину Німецького виробництва MANRoland 750+L з функцією холодного тиснення та можливістю друкувати як офсетними фарбами так і УФ фарбами.

Зображення отримане в результаті офсетного друку, відрізняється чіткістю, яскравістю, відмінною передачею кольору.

Переваги офсетного друку:

Офсетний друк київ

Найвища якість відтворення оригіналу

В порівнянні з усіма іншими видами друку офсетний відрізняється надзвичайною якістю та яскравістю. При друкуванні можуть бути використані не лише основні кольори (CMYK), але й додаткова палітра (pantone), а також лакування.

Універсальність при виборі матеріалів

Друкованою основою може бути не лише папір та картон, але й пластик, вініл, бляха тощо.

Великі наклади у стислі терміни

При випуску великого тиражу продукції технологія офсету дає змогу видрукувати замовлення швидше, ніж інші види друку. Повнокольорові брошури, буклети, стікери, запрошення, календарі, плакати, етикетки, а також просто великі наклади — все це зона офсетного друку.

Великі наклади за мінімальними цінами

Обладнання для офсетного друку розраховано на певну кількість матеріалів. Відповідно, при збільшенні обсягу друку до певного рівня ціна на одну копію буде зменшуватися. Тому чим вищий наклад, тим вигіднішим стає друк.

Можливість друкувати збірні наклади

Останнім часом поширився й такий напрямок застосування офсетного друку як виготовлення збірних накладів, коли в рамках одного спуску (що відповідає друкарському відбитку) розміщуються декілька різних замовлень, але при цьому з однаковим накладом. Це дає змогу здешевити виробництво друкованої продукції (здебільшого акцидентної — флаєри, візитки, листівки) для кінцевого замовника.