G Analytics

Про компанію

Компанія «МК Поліграфія» - це команда молодих і енергійних фахівців, готових вирішити всілякі Ваші завдання з розробки та виробництва упаковки, а також картонних POSM.

Історія компанії бере початок в 2005 році, коли одними з найперших на українському ринку ми виступили з пропозицією послуги ламінування поліграфічної продукції. З ростом клієнтської бази збільшувалася потреба у розширенні спектру надаваних послуг. На сьогоднішній день компанія виросла до повноцінного поліграфічного підприємства, що надає повний спектр виконуваних технологічних операцій з розробки та виробництва упаковки.

Виготовлення картонних коробок для кожного виду продукції володіє власною специфікою:

  • Упаковка для медичних препаратів вимагає підвищеної уваги, тому що ветой області немає місця для помилок.
  • Упаковка для парфумерії та косметики передбачає творчий підхід укупі зверхньо якістю. Сучасна картонна упаковка, коробки преміум класу можуть бути справжнім витвором мистецтва. Необхідно враховувати специфіку сегмента іуделять підвищену увагу кожній деталі.
  • Упаковка для кондитерських виробів преміум класу особливу увагу приділяють ексклюзивному дизайну, точності інатуральності зображенні. Для того щоб привернути увагу потенційного споживача, ми використовуємо такі прийоми як повнокольоровий друк, тиснення, конгрев та інші операції, що допомагають створювати індивідуальну упаковку продукту.


Зазвичай виробники картонної упаковки використовують різні матеріали, вперше чергу використовуються при виробництві упаковки картон імікрогофрокартон.

«МК Поліграфія» володіє великим парком обладнання для обробки матеріалів сиспользованием яких здійснюється виробництво упаковки: картон, мікрогофрокартон иболее складні матеріали обробляються насамом сучасному рівні.

Також виготовлення різних видів картонних коробок відрізняється поспособу остаточного складання:

  • самозбірні;
  • одно-, дво- і трьох точкова;
  • многоточкова автоматична склейка конструкції.


До кожного замовлення ставимося з максимальною відповідальністю, контролюючи процес на кожному етапі виробництва. З належним розумінням зберігаємо конфіденційну інформацію замовників, і до кожного з них намагаємося знайти оптимальний індивідуальний підхід.

З усього спектра продукції яка виробляється особливо хочеться виділити виготовлення преміальної упаковки з використанням металізації, друку УФ фарбами на металізованих матеріалах, з нанесенням гібридних лаків, а також конгревного тиснення і тиснення фольгою.

Наші переваги:

  високопрофесійний колектив;
  індивідуальний підхід до кожного замовника;
  виробничі потужності компанії;
  цілодобовий контроль якості на всіх етапах виробництва;
  оперативність;
  чітке дотримання термінів виконання замовлень;
  доставка.

Наші можливості з виробництва упаковки:

  додрукарська підготовка;
  розробка констурукцій карторнних коробок;
  друк на форматі 720 х 1020 см до 6 фарб плюс лак;
  друк ультрафіолетовими фарбами;
  друк на металізованих, ламінованих матеріалах;
  суцільна і вибіркова лакування воднодісперсионная і УФ (Ультрафіолетовим) лаком (матовим або глянцевим)
фольгою;
  вирубка будь-якої складності;
  конгрев (Конгревне тиснення);
  склейка до 6 точок;
  вклейка вікон з полімерних матеріалів.