G Analytics

Висічка, конгрев, тиснення

Само поняття висікання під собою має на увазі надання особливого виду друкованої продукції за допомогою спеціального обладнання з заточеними штампами. Висічка можлива не тільки на папері або картоні, а й на пластику, а також на мікрогофри і на гофрокартоне. Форма виробу може бути практично будь виходячи з вимог замовника до картонній упаковці. На нашому підприємстві встановлено два висічених преса В1 формату.

Також на нашому обладнанні можемо робити конгрев, сліпе тиснення (конгрев), тиснення фольгою.

Конгрев - це вид тиснення, при якому на оброблюваному матеріалі виходить рельєфне зображення. Конгрев робиться за допомогою спеціального металевого або полімерного кліше. Кліше для конгріву складається з двох пластинок: з опуклим зображенням (патрица) і з таким же увігнутим зображенням (матриця). Папір поміщають між цих двох пластин і стискають за допомогою преса з великим тиском. В результаті на папері залишається рельєфне зображення. За видами розрізняють сліпий конгрев, конгрев з суміщенням та конгревне тиснення з фольгою.

Сліпе тиснення - це нанесення рельєфу на незапечатані чисту поверхню. Дуже ефектно виглядає на візитках, листівках, запрошеннях, папках, обкладинках презентацінних буклетів та інших виробах.

Конгрев з суміщенням відрізняється від сліпого тільки тим, що наноситься вже поверх фарби. У результаті виходить віддруковане зображення, окремі елементи (або зображення повністю) якого виділені за допомогою рельєфу.

Конгревне тиснення з фольгою - це теж саме що і конгрев з суміщенням, тільки замість звичайної друку виступає тиснення. Може проводиться одним відбитком (при якому відразу відбувається і тиснення і конгрев) або двома послідовними (спочатку тиснення, потім конгрев). У першому випадку виготовляється спеціальне латунне кліше, котре дорожче ніж звичайне магнієве. Зате процес відбувається швидше і точність суміщення ідеальна, тому все робиться за один удар. У другому випадку виготовляється 2 кліше - одне для тиснення, друге для конгріву. Процес виготовлення більш тривалий.

Наші переваги:

  високопрофесійний колектив;
  індивідуальний підхід до кожного замовника;
  виробничі потужності компанії;
  цілодобовий контроль якості на всіх етапах виробництва;
  оперативність;
  чітке дотримання термінів виконання замовлень;
  доставка.

Наші можливості з виробництва упаковки:

  додрукарська підготовка;
  розробка констурукцій карторнних коробок;
  друк на форматі 720 х 1020 см до 6 фарб плюс лак;
  друк ультрафіолетовими фарбами;
  друк на металізованих, ламінованих матеріалах;
  суцільна і вибіркова лакування воднодісперсионная і УФ (Ультрафіолетовим) лаком (матовим або глянцевим)
фольгою;
  вирубка будь-якої складності;
  конгрев (Конгревне тиснення);
  склейка до 6 точок;
  вклейка вікон з полімерних матеріалів.