G Analytics

Вимоги до макетів

ТЕХНОЛОГІЧНІ ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ

 1. Оригінал-макети приймаються в програмах:
  Adobe Illustrator; Adobe Photoshop ; Adobe InDesign ; Adobe Аcrobat.
  Файли Microsoft Word, Excel, Power Point, Corel Draw не можуть бути прийняті в якості оригінал макету, оскільки потребують доопрацювання для коректної підготовки до друку. Макети підготовлені в інших додатках, приймаються після погодження з дизайнером.
 2. Готові оригінал-макети в обов’язковому порядку повинні бути роздруковані та затверджені до друку замовником (з вказанням дати затвердження і прізвища замовника). За відсутності письмового затвердження претензії про невідповідність макета не приймаються.
 3. При підготовці оригінал-макета повинні бути передбачені вильоти під обрізку чи висічку – по 3 мм з кожної із сторін для виробів з картону та паперу та по 5 мм для виробів з мікрогофри. Всі значущі деталі  (логотип, текст, телефони, ілюстрації, штрих-код) повинні бути розташовані на відстані 5 мм від краю макета та ліній біговок
 4. Всі кольори в макеті повинні бути в кольоровій моделі CMYK. Додаткові фарби (Pantone) повинні бути чітко визначені. Використання інших кольорових моделей (RGB, Indexed colors, Lab и тощо.) заборонено
 5.  Усі растрові зображення повинні мати роздільну здатність  300 dpi.
 6. Найтонші лінії в макеті повинні бути товщиною не менше  0,3 pt.
 7. Ефекти прозорості, відтінення, лінз у векторних ілюстраціях і файлах верстки заборонені. Файли не повинні містити прозорості (повинна бути відпрацьованою функція Flatten Transparency).
 8. Усі шрифти в макеті повинні бути переведеними в криві або ж повинні бути надані разом з оригінал-макетами
 9. Елементи для тиснення, конгреву, вибіркового лаку необхідно групувати одним «шаром», одним  кольором (пантоном) і розміщати поверх основних «шарів» дизайну
 10.  Лінії висікальних ножів, біговок, перфорації необхідно виділяти одним «шаром» окремим кольором (пантоном) та назвати «cut»

 
Примітки:

Надаючи файли в друкарню, замовник тим самим підтверджує їх готовність до роботи, тобто повну відповідність технологічним вимогам виробництва. Файл перевіряється на технологічну відповідність вимогам до файлів

Якість виконання: ретуш растрових зображень, кольорокорекція, стиль і якість дизайну, дотримання модульної сітки, а також стилістичні та граматичні помилки в текстах не аналізуються.

Дизайнер має право виставити більш глибокі вимоги до наданого замовником макету, якщо виявлено помилки, які не сумісні з процесом друку.

МК Поліграфія не несе відповідальності за втрату якості продукції, які виникли внаслідок недотримання даних вимог

Скачати технологічні вимоги до макетів

З повагою
Відділ додрукарської підготовки
МК Поліграфія
м. Київ, вул. Шахтарська 5
моб.: +38 (067) 324 24 54
Тел./факс: (044) 507 26 17
E-mail: office.melkom@gmail.com