G Analytics

Упаковка з картону

Упаковка з картонуБагато сфер сьогодні використовують для своєї продукції упаковку різних типів. Виходячи зі специфіки продукції визначається тип тари, використовуваної для зберігання, транспортування і постачання кінцевому, роздрібному споживачу. Однією з найбільш часто вживаних вже багато років є упаковка з картону, яка повністю відповідає потребам багатьох сфер. Універсальні властивості картону зробили його найбільш популярним матеріалом для виготовлення упаковки самих різних видів, розмірів.

Завдяки використанню в поліграфії сучасних технологій зараз упаковка з картону - це зовсім не безликі коробки, а яскраві, привабливі вироби. Вони відмінно справляються як з завданнями захисту товару від зовнішніх впливів, так і з завданнями презентабельності продукції. Так, наприклад, багато подарункових упаковок (косметики, парфумерії, продуктів харчування) виконані з картону з подальшою обробкою і друком на поверхні.

Вартість упаковки з картону значно варіюється від її конфігурації, розмірів, способу обробки поверхні. На формування вартості впливають і розцінки конкретної компанії-виробника.

ВАС ЦІКАВИТЬ ЯКІСНА, АЛЕ НЕДОРОГА УПАКОВКА З КАРТОНУ? КУПИТИ ЇЇ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ МОЖНА В КОМПАНІЇ «МЕЛ КОМ».

Завдяки великому досвіду фахівців та сучасному обладнанню ми можемо запропонувати кожному нашому клієнту упаковку з картону будь-якої складності. У виробництві ми використовуємо якісні матеріали, тому гарантуємо надійність і естетичність нашої продукції. Ми також зможемо порадувати помірними цінами.

Якщо Вам необхідна презентабельна упаковка з картону, то звертайтеся до нас.