G Analytics

Упаковка з гофрокартону

Упаковка з гофрокартонуОсновною функцією упаковки будь-якого типу є захист поміщених в неї виробів від псування. Упаковку сьогодні виробляють з металу, пластику, дерева і, звичайно, з картону, в тому числі гофрованого. Останній матеріал для виготовлення тари давно вже показав свою високу ефективність і рентабельність застосування.

Упаковка з гофрокартону застосовується для зберігання і транспортування товарів різних груп. Це можуть бути продукти харчування, побутова хімія, будівельні матеріали та меблі, предмети інтер'єру та багато іншого. Упаковка з гофрокартону захищає вироби від впливу сонячних променів, від пилу, частково від вологи, ефективна при механічних ударах. Захист від вологи стає більш надійним при ламінуванні поверхні гофрокартонних коробок.

Однак, захистом від зовнішніх факторів можливості упаковки з розглянутого матеріалу не обмежуються. Сьогодні упаковка з гофрокартону часто використовується і в ролі подарункової, а також презентаційної. Повнокольоровий друк, ламінування, тиснення та інші способи обробки поверхні картону дозволяють отримувати упаковку з високими естетичними властивостями.

ЯКІСНА УПАКОВКА З ГОФРОКАРТОНУ ДОСТУПНА ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ «МЕЛ КОМ».

Наше підприємство не тільки виробляє упаковку з гофрокартону будь-яких конфігурацій і розмірів, але і пропонує повний спектр послуг з обробки поверхні упаковки. Для цього ми використовуємо сучасне обладнання та якісні матеріали. Вартість наших послуг сформована таким чином, щоб бути доступною кожному клієнту.

Вам необхідна надійна і недорога упаковка з гофрокартону? Тоді звертайтеся до нас!