G Analytics

Упаковка для ролів

Японські суші зі всіляких видів морепродуктів за останні кілька років встигли стати частиною української кухні. Їх люблять і дорослі, і діти, оскільки суші - це смачно, корисно і ситно. Роли є особливим їх видом. Вони відрізняються від традиційних суші своєю унікальною формою і технологією приготування. Вони стали дуже популярною їжею в наш час, їх замовляють також часто, або навіть ще частіше, ніж піцу. Тому підприємства, які працюють в цій сфері, можуть регулярно отримувати гарний прибуток. Для цього потрібно виготовляти якісну продукцію і доставляти її клієнтам в правильно підібраній упаковці для ролів.

Упаковка для ролівУпаковка для ролів - це незамінна і важлива складова частина роботи будь-якого закладу з приготування і доставки японських страв. Класичний варіант упаковки для ролів - це пластикова, або картонна прямокутна коробка. Вони відрізняються своїми властивостями. Пластикова коробка виглядає просто і вона не завжди здатна захистити продукцію від механічних пошкоджень. Її позитивна властивість полягає в тому, що пластик не підпадає під вплив вологи.

Картонна упаковка для ролів - це екологічно чиста продукція за доступною ціною. Вона прекрасно захищає товар від механічних пошкоджень. Якщо упаковка виготовлена з ламінованого картону, вона має підвищені характеристики міцності і не втрачає свої властивості через вологу. До того ж така упаковка для ролів має більш престижний естетичний вигляд, ніж пластикова коробка. На картонну коробку можна додатково нанести кольоровий друк, на якому буде зображений логотип Вашого підприємства. Це можливість створити унікальну фірмову упаковку, по якій клієнти дізнаватимуться про Вашу продукцію.

Фахівці компанії «МЕЛ КОМ» виготовлять для вас якісну упаковку для ролів, яка матиме стильний і унікальний дизайн!