G Analytics

Упаковка для косметики

Упаковка для косметикиУпаковка для косметики відноситься до особливого виду товару, який повинен відповідати специфічним стандартам. Її функції полягають, перш за все, в поданні товару покупцям. Тому на ній повинна бути вказана основна інформація про виріб: його назва, сферу застосування, компанія-виробник, місце і дата виготовлення, термін придатності товару. Крім цього, упаковка для косметики також виконує особливу рекламну функцію. Її зовнішній вигляд може або залучити покупця, або навпаки відштовхнути. Чим красивіше і престижніше виглядає упаковка, тим більше шансів, що покупець обере саме цей косметичний виріб.

Упаковка для косметики створюється з паперу та з різного виду картону. На сьогоднішній день відмінно зарекомендував себе металізований картон. Він виглядає дійсно красиво і престижно завдяки високому ступеню яскравості і глянцю. Така упаковка для косметики істотно покращує її зовнішній вигляд, допомагає товару виділятися серед конкурентів на сучасному ринку і привертати увагу потенційного покупця. Металізований картон також має високі механічні властивості. Він захищає косметичну продукцію і сам також практично не піддається пошкодженню. Такий картон відмінно утримує форму, не мнеться і зберігає свій зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

Упаковка для косметики може бути прикрашена за допомогою цікавої обробки. На сьогоднішній день широко поширене тиснення фольгою, ламінація, лакування і конгревне тиснення. Друк ультрафіолетовими фарбами допомагає нанести на упаковку необхідний малюнок і всю важливу інформацію про виріб.

ВАС ЦІКАВИТЬ УПАКОВКА ДЛЯ КОСМЕТИКИ? ЗВЕРТАЙТЕСЯ В НАДІЙНУ ПОЛІГРАФІЧНУ КОМПАНІЮ «МЕЛ КОМ»!

Ми можемо красиво і престижно упакувати Вашу продукцію!