G Analytics

Вибіркове УФ лакування

Вибіркове УФ лакуванняВибіркове УФ лакування в наш час користується величезною популярністю. Воно є найсучаснішим, вигідним і затребуваним способом надати друкованій продукції глянцю. Воно здійснюється після друку тієї чи іншої продукції і являє собою її обробку. Воно вибірково наноситься на окремі ділянки виробу.

За допомогою вибіркового УФ лакування можна створити неповторне вигідне поєднання тіні та світла на поверхні потрібного виробу. А за рахунок отриманого контрасту між обробленою і необробленою зоною поверхні виробу можна отримати додаткові ефекти в його дизайні і зовнішньому вигляді.

Завдяки вибірковому УФ лакуванню можна на вищому рівні обробити зовнішній вигляд видрукуваної продукції, при цьому виділити її на тлі конкурентних пропозицій. Саме тому ця послуга користується широким попитом серед виробників різних груп товарів і виробів. Варто ще звернути увагу і на те, що після даної обробки поверхня виробу підвищує свою механічну міцність і набагато довше зберігає насиченість своєї кольорової палітри.

Якщо Вас цікавить високоякісне вибіркове УФ лакування, тоді звертайтеся за професійною допомогою до нас в компанію «Мел Ком». Ми складаємося з команди досвідчених, талановитих і професійних фахівців, яким під силу будь-яка складна задача.

Дізнатися всі подробиці про вибіркове УФ лакування, його переваги та вигідність використання можна на нашому сайті. На ньому у відкритому доступі знаходиться вся інформація про специфіку нашої діяльності і про її сильні сторони.
Вибіркові УФ лакування під нашим контролем здійснюються швидко, ретельно і якісно.