G Analytics

Виготовлення коробок під замовлення

Наша компанія вже не перший рік надає широке виготовлення коробок під замовлення для багатьох виробників. До нас звертаються як малі підприємці, які займаються рукоділлям і виробляють косметику ручної роботи, так і великі фармацевтичні фірми. Ми маємо багато різних упаковок для невеликих виробів, а також важких товарів середніх розмірів.

Виготовлення коробок під замовленняДля багатьох також працює послуга з виготовлення коробок під замовлення. Ми завжди раді надати свої напрацювання і дізнатися щось нове від клієнта. Процес планування дизайну упаковки може бути дуже захоплюючим заняттям. Для цього необхідно лише зв'язатися з нашим менеджером і докладно пояснити, якого результату Ви очікуєте від нас. Ми разом розберемо всі критерії і створимо абсолютно нову унікальну упаковку, яка буде відображати особливість Вашого виробу для клієнтів.

В процесі виготовлення коробок під замовлення також будуть запропоновані і додаткові послуги, як ламінування картонній поверхні упаковки. В результаті такої процедури коробка не буде пропускати вологу, стане ще міцнішою, а також на її поверхню стане простіше наносити малюнок або логотип. На сайті компанії «Мел Ком» також описані вже готові форми коробок для різних типів вмісту. Можливо, Вам сподобається щось з готових виробів, доставка яких пройде ще швидше, ніж коробок під замовлення. Виготовлення ж зажадає великих зусиль і часу.

Зверніть увагу на ціни. Компанія продовжує розвивати виробництво, щоб забезпечити клієнтів продукцією в максимально короткі терміни і при цьому скорочувати витрати. Якщо Вас цікавить індивідуальне виготовлення коробок під замовлення для своїх товарів, звертайтесь за телефоном в компанію «Мел Ком». Ми запропонуємо найоптимальніший варіант, який задовольнить і Вас, і Ваших клієнтів.

Не варто недооцінювати картон - він має свої переваги перед іншими штучними матеріалами. Ми рекомендуємо дізнатися більше про умови виготовленні коробки або упаковки під замовлення і переконатися в тому, що унікальний дизайн може залучити ще більше клієнтів.