G Analytics

Коробки під замовлення з логотипом

Багато підприємців прагнуть до того, щоб їхні товари були упаковані в коробки під замовлення з логотипом. Це не просто показник статусу компанії, але також і додаткова підтримка бренду. Коли Ваш клієнт купує товар, він бачить його в коробці. Чим більше акуратний і унікальний дизайн упаковки, тим більше довіри викликає Ваша компанія у клієнта. Його знайомі також матиме лояльне ставлення до Вашого бренду, і все завдяки коробці під замовлення з логотипом на поверхні.

Коробки під замовлення з логотипомВи можете довго шукати хитромудрі форми коробок, а можете звернутися безпосередньо до професіоналів, які займаються виготовленням упаковок різного формату на постійній основі. Завдяки багаторічному досвіду компанія «Мел Ком» може надати Вам широкий асортимент коробок різної форми, ваги і габаритів. Не менш важливим є вибір типу картону. Ми також звертаємо Вашу увагу на наявність послуги з виготовлення під замовлення коробок з логотипом. Якщо Вас цікавить саме цей вид співпраці, просто зв'яжіться з нами по телефону і розкажіть, яку коробку хочете бачити в якості упаковки свого бренду. Наші досвідчені співробітники розроблять різні варіанти і виберуть разом з Вами оптимальне рішення, яке задовольнить Ваші вимоги та інтереси клієнта. Не забувайте також про можливості ламінування, при якому на коробку під замовлення наносять логотип, яка не зітреться і не потьмяніє.

Вибирайте якісні матеріали для упаковки власного товару. Людям подобається відчувати при покупці, що вони зробили собі подарунок - подаруйте їм можливість розкрити упаковку і відчути це повною мірою. Коробки під замовлення з логотипом Вашої компанії стануть обличчям бренду і додатковою рекламою.

Просто виберіть той формат, який Вам подобається в упаковці, щоб ми могли зайнятися оформленням коробки під замовлення і нанести логотип, який виділить Ваш товар на тлі конкурентів.